VanillaCraft.cz

Načítam...

cover-01

2

2

danicraftcz

danicraftcz

Topics

Posts

472

Profile Visits

About Me

Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.

danicraftcz's Feed

1

cowyass

Před 2 měsíci

Jo a ještě Tě prosím, aby jsi mi odebral ban na Váš discord server. (Dostal jsem ho kvůli Sebastiánovi resp. minulém adminovi ještě na Českém Minecraftu)

0 To se mi líbí

Comment

Like

1

cowyass

Před 2 měsíci

Klidně mi dejte gag (mute) i na měsíc ale prosím, oddělejte mi ten perma ban nechte ho tak, jak byl původně (dne 16.07.2020 jsem byl zabanovanej někdy kolem 18:30 na 24 hodin a už mi zbývají nějáké 3 hodiny

0 To se mi líbí

Comment

Like

1

cowyass

Před 2 měsíci

Ahoj, dostal jsem perma ban (nejspíše od Lawkama) úplně za nic.. Za 1. napsal, že důvod je to, že mám nevhodný nickname a to píše furt a já mu furt vysvětluji, že to nemá nic společného s jeho geniální doměnkou "krávayprdel".. Za 2. další důvod, proč mi udělil ban, je prej kvůli tomu, že jsem na serveru udělal rozvrat, což není žádná pravda. Řešil jsem tam mírumilovně bez nadávek, že někteří v A-Teamu se připojí na server a potom tam afkujou a tedy ignorují chat + řešil jsem, že jste přidali asi nějáký plugin co vytváří glitche v movementu, opět bez nadávek. Žádám tě, prosím o unban. (Jo a další důvod proč mi dal permu, je prej to, že jsem řekl nadávku.. Kterou používá aji admin team ba i dokonce moje bývalá učitelka? Tou nadávkou je "wtf" což už se v dnešní době používá celkem normálně a už to není jako taková obrovská nadávka ale je to něco jako když se řekne blbeček nebo tupec..) Přeji hezký zbytek dne, cowyass.

0 To se mi líbí

Comment

Like

Minecraft servery - Minelist.eu Minecraft Serverlist